Верифікований профіль
2
Місяці досвіду
1
Місяць на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
13
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
67
Останній візит на сайт
сьогодні

Оренда комерційної нерухомості (3)

  • Megapolis plus
    68 000 грн/міс
    179 грн/м²

    Гімназійна набережна вул. (Червоношкільна набережна), 26

    багатофункціональне приміщення
    380 м²
    сьогодні
    призначення під будь-яку діяльність у Основ'янському районі, Гімназійна Набережна, 26. Об'єкт розташован на червоній лінії, панорамні вікна Локація з гарним трафіком. Загальна площа приміщення 330м² по 1-му поверху та підвал площею 50м². У наявності всі комунікації, а саме система електропостачання 27 кВт (3ф), автономна система опалення (газ.котел), водопостачання, каналізація, приливно-витяжна система вентиляції, рекуперація пожежна та охоронна сигналізація.
    Рієлтор
  • Megapolis plus
    7 000 грн/міс
    108 грн/м²

    Домобудівельна вул., 5

    багатофункціональне приміщення
    65 м²
    2013 рік побудови
    вчора
    Здається в оренду сучасне комерційне приміщення в одному з найбільш перспективних районів міста — Олексіївка, вул. Домобудівельна, 5. Новобудова, великий житловий комплекс із активним пішохідним трафіком та розвиненою інфраструктурою. Приміщення розташоване на 1-му поверсі, що забезпечує зручний доступ для клієнтів та гарну видимість для вашого бізнесу. Загальна площа — 65 м². Виконаний сучасний ремонт, приміщення світле, охайне та готове до роботи. Ідеально підійде під офіс, салон, магазин, студію, кабінет, сферу послуг або інший вид діяльності. Переваги: • перший поверх • сучасний житловий комплекс • зручний під’їзд • активний житловий район • універсальне призначення приміщення Вартіс...
    Рієлтор
  • Megapolis plus
    15 000 грн/міс
    77 грн/м²

    Науки просп. (Леніна), 35

    багатофункціональне приміщення
    195 м²
    1960 рік побудови
    3 тиж. тому
    Агенція нерухомості "Megapolis Plus" пропонує новий ексклюзивний обʼєкт: ОРЕНДА ПРИМІЩЕННЯ Пр-т Науки, 35 3 кімнати Площа: 195 м² Цокольне приміщення Окремий вхід Регулювання опалення 2 входи Вартість: 15 000 грн/міс
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки: